FAQ – Max Payne 2

Dočkáme se legendárního bullet-time?
Samozřejmě, bullet-time je i ve druhém dílu hry a představí se ve vylepšené verzi 2.0, která umožňuje několik inovací najednou.

Budou jednotlivé části hry opět spojovat komixy jako v jedničce?
Ano, ve druhém díle se s komixy můžete opět setkat. Jsou nakresleny opravdu výborně a skvěle v nich pochopíte leckdy poměrně zamotaný příběh.

Setkáme se s některými postavami z jedničky?
Tak například se Max Payne seznámí se sličnou nájemnou vražedkyní – Monou Sax, do níž se mimochodem zamiluje, na čemž ostatně staví kompletní příběh hry…

Kdo má Maxe Payna 2 na svědomí?
Na hře pracovaly tentokráte dva týmy. První z nich jsou finští Remedy, ten druhý tým je známý díky své sérii Grand Theft Auto – ano, jedná se o Rockstar Games.

Kdo se postaral u hudební doprovod hry?
Hudbu má na svědomí jeden člen ze známé skupiny Apocalitptica.

Kdo posloužil jako předloha pro obličeje Maxe Payna a Mony Sax?
Pro obličeje dvou hlavních hrdinů hry posloužili jeden americký herec (Timothy Gibbs) a modelka – Kathy Tong.

Je hra stejně krátká jako první díl?
Stejně krátká není, bohužel je sice o něco delší, ale slůvko bohužel je tu na místě. I dvojka totiž není příliš rozsáhlá. Je rozdělena do tří kapitol na několik částí…

Bude mít Max po ruce dostatečný zbrojní arzenál?
Jistě – i v druhém díle má Max na výběr několik zajímavých zbraní. Od klasické beretty, přes sniperky, brokovnice, pistole, nebo granáty a Molotovovy koktejly.

Je ve hře multiplayer?
Nikoliv. Jako v prvním dílu, ani v tom druhém se s multiplayerem nesetkáme. Na jednu stranu je to škoda, na druhou by prý (podle tvůrců) nešlo multiplayer zkombinovat s bullet-timem.

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments