Max Payne 3

Ačkoliv bylo čekání pěkně dlouhé přeci jen jsme se dočkali. Max Payne 3 aljas třetí pokračování akční série detektiva Maxe Payna. Některým fanouškům však Max dává pěkně zabrat. Nejen, že shodil vlasy, ale rád se i napije a už vlastně není ani členem NYPD. Temná atmosféra New Yorku je tedy tu tam a my se můžeme pustit do nového příběhu, a to tentokrát v Sao Paulu. Tam pracuje Max Payne pro místního zbohatlíka a hlavní postavu bussinesu ve městě, pana Branca.

 

 

Sao Paulo je však tak nebezpečné, že dojde k únosu chotě Branca a Max Payne je povolán do nové mise, v níž musí najít a zachránit Fabianu Brancovou. Za únosem, ale stojí jeden z několika místních gangů a brány do podsvětí města se pomalu zavírají. Max se však drží.

 

 

Strhující tempo, špičkové technologie a hromada násilí. Tak nějak by se dal stručně shrnout třetí Max Payne, jež se vás bude snažit pohltit. Opět na vás čeká spousta vylepšení, mezi nimiž smozřejmě nemůže chybět ani zpomalování času, lépe řečeno bullet time efekt. Nové interaktivní úrovně vám umožní využít krytí, když jste zrovna pod palbou, nebo můžete přelézat různé objekty a zamřeit se na své protivníky naprosto z odlišných (lepších) poloh. Poprvé v sérii se pro všechny hráče zpřístupní také kooperativní multiplayer, v němž budete moci změřit síly s ostatními hráči.